Co i jak oraz cennik

cennik znajduje się na dole tej strony 🙂

Nowość: w tym sezonie zapraszamy do skorzystania z opcji czarteru: „Deska SUP na jachcie z funkcją kajak


Wyposażenie podstawowe:

Oferowany do czarteru przez nas jacht Delphia Nano jest wyposażony w silnik zaburtowy z elektrycznym zapłonem (na kluczyk), hydraulicznym (bardzo sprawnym, lekkim) sterowaniem i manewrowaniem, komplet odbijaczy, bosak, pagaj, dodatkowy stolik w kokpicie, echosondę pokazującą głębokość, zarybienie, prędkość, pozycję GPS, spalanie, pozostała ilość paliwa w zbiornikach, oświetlenie nawigacyjne – niestety żegluga dozwolona jest tylko w porze dziennej (maksymalnie godzinę po zachodzie słońca pod warunkiem, że jacht udaje się do przystani/brzegu), kotwicę wraz z liną, cumy. Jacht posiada platformę kąpielową wraz z drabinką zejściową do wody, oraz drabinkę dziobową.

Bezpieczeństwo:

Na pokładzie znajduje się koło ratunkowe wraz z liną, Kamizelki ratunkowe dla całej załogi dobrane  wagowo dla każdego uczestnika rejsu oraz kapoki dla dzieci.  Niewiele firm czarterowych posiada w wyposażeniu swoich jachtów specjalne środki ratunkowe dla dzieci, a szkoda. Dla nas bezpieczeństwo dzieci jest bezcenne, dlatego posiadamy kamizelki ratunkowe dostosowane do wagi dzieci w przedziałach od 15 do 20 kg,  od 20 do 30 kg oraz od 30 do 40 kg. Wszystkie kamizelki są środkami ratunkowymi nie asekuracyjnymi. Kapoki dostępne będą w chwili przekazania jachtu po wcześniejszym „zgłoszeniu” wagi dziecka w chwili rezerwacji.  Na pokładzie znajduje się apteczka wyposażona w środki opatrunkowe oraz gaśnica.

Komfort:

Na pokładzie w osobnej kabinie WC znajduje się toaleta chemiczna z elektryczną spłuczką wraz z uzupełnionymi płynami w zbiornikach oraz specjalnym papierem toaletowym łatwo rozpuszczalnym w tych preparatach.  Toaleta chemiczna ze względu na ograniczoną pojemność zbiornika i konieczność jego mało przyjemnego opróżniania powinna służyć jedynie w nagłej potrzebie. Zaleca się korzystać z sanitariatów na brzegu, przed wypłynięciem, aby ograniczyć konieczność korzystania z toalety chemicznej do minimum.

Dla Państwa wygody kambuz wyposażyliśmy w zastawę nietłukącą, antypoślizgową, talerze śniadaniowe, obiadowe, do zupy, szklanki, kubki, sztućce. Aby przyrządzić ciepły obiad posłuży komplet garnków: rondelki, patelnie, durszlak,  ze stali nierdzewnej oraz niezbędne łyżki kuchenne, łopatki itp. Znajdują się również takie akcesoria jak krzesła kempingowe – 4 szt. oraz stolik do korzystania na lądzie, koc piknikowy na trawę, kuchenka do gotowania na lądzie,

Dla umilenia czasu w długie letnie wieczory na pokładzie znajdują się gry uniwersalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zasady:

Umowę czarterową może zawrzeć tylko osoba pełnoletnia z ważnym dowodem osobistym. Osoba niepełnoletnia nie posiada pełnych zdolności do czynności prawnych, a więc nie może być stroną umowy czarterowej.

Rezerwację, terminy oraz płatności regulują warunki umowy o czarter. Jacht wydajemy po sprawdzeniu stanu jachtu oraz kontroli jego wyposażenia. Przed przekazaniem jachtu nastąpi krótkie szkolenie z obsługi jachtu, silnika oraz urządzeń znajdujących się do dyspozycji, zostanie również odpalony silnik i jeżeli jest taka potrzeba odbyty krótki pokazowy rejs szkoleniowy (odbijanie od pomostu, dobijanie do pomostu).

Bardzo prosimy o dbanie, szanowanie i użytkowanie powierzonego jachtu oraz sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem. W związku z powyższym zabrania się wprowadzania zwierząt na pokład, wchodzenia w butach na pokład (z wyjątkiem obuwia dedykowanego do jachtów) warto więc zabrać ciepłe, grube skarpety na chłodniejsze dni.  Zakaz palenia tytoniu na pokładzie, świeczek, tealightów, używania otwartego ognia  oraz całkowity zakaz prowadzenia jachtu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Przed rejsem otrzymujemy pełny zbiornik wody użytkowej, czystą uzupełnioną w płyny oraz papier toaletę chemiczną, butlę gazową do kuchenki gazowej na jachcie, pełny zbiornik paliwa do uzupełnienia po rejsie lub zapłatę za zużyte paliwo, naładowane akumulatory do instalacji 12V w jaką wyposażony jest jacht.

Po zakończonym rejsie, tuż przed zdaniem jachtu należy go wysprzątać, przywrócić do stanu z przed użytkowania, opróżnić i umyć toaletę chemiczną, umyć burty, pokład, uzupełnić stan paliwa lub rozliczyć się z jego braku. Stan wyposażenia powinien być ułożony na swoim miejscu, aby sprawnie można było sporządzić protokół zdawczo odbiorczy jachtu.

Uprzejmie prosimy o terminowe-punktualne zdawanie jachtu, oszczędzi to niepotrzebnych komplikacji.

Cennik :

1 doba czarterowa nie trwa 24 godziny, ponieważ w przypadku ciągłości czarteru a zmianie załogi musimy mieć czas na przygotowanie jachtu wg naszych standardów. Zatem odbiór jachtu następuje o godz. 16 w dniu przyjazdu a jego zwrot o godzinie 11 w dniu odjazdu.

Na czas czarteru możliwość pozostawienia auta w bezpiecznym miejscu.

W wakacje, czyli od ok 20 czerwca, lipiec oraz sierpień czartery tylko min 7 dniowe od niedzieli do niedzieli lub wielokrotność.

Koszt czarteru 7 dni od niedzieli do niedzieli – 2850 zł

Nowość: w tym sezonie możemy wybrać opcję czarteru „Deska SUP na jachcie z funkcją kajak” czarterowany jacht wyposażymy na Państwa rejs w deskę SUP z funkcją kajaka wraz z osprzętem.

deska sup Deska będzie przygotowana do użytkowania, wyposażona w pompkę, siedzenie zapinane (opcja kajak), podnóżek ułatwiający wiosłowanie (opcja kajak) wiosło dwu funkcyjne (pojedyncze długie lub podwójne do kajaka) smycz mocującą. Opcja czarter „Deska SUP na jachcie” jest dodatkowo płatna, promocyjna cena na ten sezon: 200 zł za cały czarter (7 dni) plus dodatkowa kaucja 500 zł zwrotna w przypadku zwrotu sprzętu w stanie jakim otrzymaliśmy. Na wynajem deski podpisujemy dodatkowo aneks do umowy z wyszczególnionymi warunkami.

NIE CZARTERUJEMY JACHTÓW NA 1 DOBĘ.

Kochamy zwierzaki ale NIE MA MOŻLIWOŚCI ZABRANIA ZWIERZĘCIA NA JACHT. W przypadku wprowadzenia zwierzaka na jacht na własną rękę, przepada pobrana kaucja.

Kaucja pobierana przed rejsem – 800 zł rozliczana – zwracana przy zdawaniu jachtu.

Otrzymane paliwo rozliczane jest przy zdawaniu jachtu.

NIE WYRAŻAMY ZGODY NA PŁYWANIE PO KANALE ELBLĄSKIM (POCHYLNIE).